Z katalogů dodavatelů


Nenašli jste v našem e-shopu výrobek který potřebujete?
Nevadí. Prozkoumejte katalogy našich dodavatelů a napište nám, o co máte zájem. Nabídneme Vám cenu a termín případného dodání. Většina katalogů je soubor ve formátu pdf a některé jsou i velice obsáhlé. Odkazy vedou obvykle na stránky našich dodavatelů a může se proto stát, že některé odkazy nebudou fungovat. V případě, že se vám požadovaný katalog neotevře, napište nám o tom na email info@nastatecku.cz.


Náš hlavní dodavatel dřevěných lišt nabízí ve svém katalogu obrovský výběr dřevěných dokončovacích lišt, mnoho vyřezávaných lišt, schodišťová madla a šprušle, větrací mřížky a plno dalších dřevěných doplňků. Vyberte si v KATALOGU LIŠT.
Pokud hledáte nějaké nářadí nebo nástroje, koukněte do nabídky našeho dodavatele STALCO.
V našem e-shopu nabízíme omezený sortiment stavebních a tesařských vrutů. Kompletní nabídku tohoto spojovacího materiálu najdete v KATALOGU VRUTŮ RAPI-TEC.
Dále si také můžete prohlédnout TERASOVÉ A FASÁDNÍ VRUTY RAPI-TEC, STAVEBNÍ KOVÁNÍ, KOTEVNÍ TECHNIKU TOX A CHEMICKÉ KOTVY BOSSONG, KATALOG PRO VÝROBU A MONTÁŽ OKEN, DISTANČNÍ VRUTY DISTA-TEC, ŠROUBY DO BETONU, KONSTRUKČNÍ PRVKY IDEE-FIX, NOVÉ EXTRA DLOUHÉ TURBOŠROUBY.


Nahoru