|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Zobrazit větší
NLAB007070BO
Nový produkt
7 ks
Skladem
| Celková šířka | 35 mm |
| Celková délka | 70 mm |
| Průměr | 11 mm (vnitřní menší oko v karabině) |
| Počet a velikost otvorů | do karabiny projde 9 mm |
| Tloušťka materiálu | 7 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 230 kg |
| Balení | sáček 50 kusů - prodej po kusech |