|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
SAT042929
Nový produkt
12 ks
Skladem
| Celková šířka | 70 mm, rukojeť: 50 mm |
| Celková hloubka | 10 mm |
| Celková délka | 130 mm, rukojeť: 97 mm |
| Průměr | rukojeti: 7 mm |
| Počet a velikost otvorů | 4 x 5,5 mm |
| Tloušťka materiálu | 1,5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Balení | 10 kusů, prodej po kusech |
- rozměr 130x70mm
- ocel 1,5mm
- úhel vyklopení rukojeti >90°
- ø materiálu rukojeti 7mm
- rozměr rukojeti cca 97x50mm
- vestavná hloubka 10mm
- otvory pro uchycení ø 5,5mm
- povrchová úprava bílý zinek