|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
L2525
Nový produkt
16 ks
Skladem
| Celková výška | 25 mm |
| Celková šířka | 25mm |
| Celková hloubka | 21 x 21 mm |
| Celková délka | 2,5 m - nastavováno cinkem |
| Tloušťka materiálu | 4 mm |
| Materiál | Dřevo - masivní smrk |
| Jakost / kvalita | A |
| Balení | 40 kusů, prodej po kusech |
Lišta se používá nejčastěji k dokončovacím pracím při montáži palubkových obkladů.