|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX46502
Nový produkt
14 ks
Skladem
| Celková výška | 150 mm |
| Celková šířka | 35 mm |
| Celková hloubka | 150 mm |
| Počet a velikost otvorů | 10 otvorů průměru 5 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Balení | 10 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech |
Spojky používané ke spojování dvou trámů v pravém úhlu. Vhodné při montování dřevěných rohů tam, kde se nedají použit úhelníky.