|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4652
Nový produkt
17 ks
Skladem
| Celková výška | 200 mm |
| Celková šířka | 30 mm |
| Celková hloubka | 200 mm |
| Počet a velikost otvorů | 6 otvorů průměru 5 mm |
| Tloušťka materiálu | 3 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Balení | 10 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Ploché pásky používané k montáži okenních a dveřích rámů, zárubní. Kromě toho se používají také ke zpevňování rohů plochých elementů - např. okenic nebo dveřních křídel.