|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4660
Nový produkt
16 ks
Skladem
| Celková výška | 150 mm |
| Celková šířka | 25 mm |
| Celková hloubka | 150 mm |
| Počet a velikost otvorů | 4 otvory průměru 4,5 mm |
| Tloušťka materiálu | 2,5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Balení | 10 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Ploché pásky používané k montáži okenních a dveřích rámů, zárubní. Kromě toho se používají také ke zpevňování rohů plochých elementů - např. okenic nebo dveřních křídel.