|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4463
Nový produkt
8 ks
Skladem
| Celková šířka | 40 mm |
| Celková délka | 293 mm |
| Počet a velikost otvorů | 8 otvorů průměru 7 mm |
| Tloušťka materiálu | 5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Nosnost | 3,72 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Odolné ploché profily vyrobené z hrubého materiálu. Jejich charakteristickou vlastností je rozmístění otvorů v řadách, které jsou vzájemně posunuté, takže tím nedochází k zatloukání hřebíků mezi stejná vlákna dřeva. To snižuje riziko jeho prasknutí.