|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4453
Nový produkt
24 ks
Skladem
Pouze do vyprodání zásob!
| Celková šířka | 17 mm |
| Celková délka | 98 mm |
| Počet a velikost otvorů | 4 otvorů průměru 4,5 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Nosnost | 3,38 kN |
| Balení | 50 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |