|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4475
Nový produkt
16 ks
Skladem
| Celková šířka | 65 mm |
| Celková délka | 180 mm |
| Počet a velikost otvorů | 16 otvorů průměru 5 mm, 12 otvorů průměru 7 mm a 2 otvory průměru 11 mm |
| Tloušťka materiálu | 2,5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 3,51 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Použití: Tyto elementy mají mnoho promyšlených systémů otvorů a díky tomu je lze použít jak u standardních řešení, tak o pro individuálně navrhovaná spojení.