|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4218
Nový produkt
26 ks
Skladem
| Celková výška | 120 mm |
| Celková šířka | 30 mm |
| Celková hloubka | 55 mm |
| Počet a velikost otvorů | 10 x 5 mm, podlouhlý 6,5x65 mm a 8,5x30 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 6,75 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Jsou určeny k montáži oken a příček ze sádrokartonu, Podélné otvory slouží nejen k regulaci, ale plní také dilatační funkci. Kromě toho lze fazolovité otvory využít k předběžné montáži a při konečné montáži pak použít kulaté otvory. Umožňuje korigovat vzájemnou polohu spojovaných elementů ještě před zabitím hřebíků, což je užitečné u složitých konstrukcí nebo konstrukcí vyžadujících přesnou montáž. Díky možnosti určitého vzájemného posouvání spojovaných elementů se u spoje nevyskytují zatížení způsobená deformacemi nebo změnami vlhkosti dřeva.