|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4013
Nový produkt
22 ks
Skladem
| Celková výška | 60 mm |
| Celková šířka | 60 mm |
| Celková hloubka | 60 mm |
| Počet a velikost otvorů | 8 x 4,5 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Nosnost | 6,65 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
L profily pro drobné truhlářské a nábytkářské práce.