|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4016
Nový produkt
4 ks
Skladem
| Celková výška | 120 mm |
| Celková šířka | 35 mm |
| Celková hloubka | 80 mm |
| Počet a velikost otvorů | 7 x 7 mm |
| Tloušťka materiálu | 4 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - žlutý zinek |
| Nosnost | 8,62 kN |
| Balení | 10 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Odolné L profily vyrobené z hrubého materiálu. Jejich charakteristickou vlastností je rozmístění otvorů v řadách, které jsou vzájemně posunuté, takže tím nedochází k zatloukání hřebíků mezi stejná vlákna dřeva. To snižuje riziko jeho prasknutí.