|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
406101
Nový produkt
43 ks
Skladem
| Celková výška | 60 mm |
| Celková šířka | 45 mm |
| Celková hloubka | 60 mm |
| Počet a velikost otvorů | 12 x 5 mm a 2 x 11 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 6,20 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Vyznačují se ústupem od tradičních systémů perforování - přizpůsobují se požadavkům Eurokódu, u něhož jedním z nejdůležitějších požadavků je zachovat minimální rozestupy a vzdálenosti mezi hřebíky. Tyto elementy mají mnoho promyšlených systémů otvorů a díky tomu je lze použít jak u standardních řešení, tak o pro individuálně navrhovaná spojení.