|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4152
Nový produkt
25 ks
Skladem
| Celková výška | 300 mm |
| Celková šířka | 40 mm |
| Celková hloubka | 40 mm |
| Počet a velikost otvorů | 34 x 5 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 11,52 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Úhelníky jsou určeny na ukotvení dřeva do betonu. Používají se na upevňování sloupků, základových trámů, pozednic. Dolní část je ponořena v betonu, k horní vyčnívající části jsou připevňovány dřevěné trámy.