|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4138
Nový produkt
31 ks
Skladem
| Celková výška | 80 mm |
| Celková šířka | 60 mm |
| Celková hloubka | 80 mm |
| Počet a velikost otvorů | 24 (alternativně 22 x 5 mm) |
| Tloušťka materiálu | 1,5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 6,57 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Standardní L profily s univerzálními otvory. Díky množství vyvrtaných otvorů lze pomocí těchto úhelníků provést mnoho jednoduchých i složitých spojů.
Vhodně promyšlené prolisy zvyšují jejich odolnost proti ohybu - díky tomu mohly být vyrobeny z tenčího materiálu, aniž by tím byla ovlivněna jejich pevnost.