|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4072
Nový produkt
23 ks
Skladem
| Celková výška | 70 mm |
| Celková šířka | 55 mm |
| Celková hloubka | 70 mm |
| Počet a velikost otvorů | 20 x 5 mm, 2 x 11 mm |
| Tloušťka materiálu | 2,5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 10,95 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Základní L profily pro spojování dřeva se dřevem, betonem nebo ocelí. Různé velikosti otvorů zvyšují jejich univerzálnost a umožňují montáž na různých typech spojek se stopkou.