|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DMX4074
Nový produkt
24 ks
Skladem
| Celková výška | 90 mm |
| Celková šířka | 65 mm |
| Celková hloubka | 90 mm |
| Počet a velikost otvorů | 16 x 5 mm, 6 x 7 mm a 2 x 11 mm |
| Tloušťka materiálu | 2,5 mm |
| Materiál | Ocel galvanicky zinkovaná - bílý zinek |
| Nosnost | 17,8 kN |
| Balení | 20 kusů, prodej po kusech |
| Dostupná dokumentace na vyžádání | technický výkres, prohlášení o vlastnostech, CE, ETA |
Základní L profily pro spojování dřeva se dřevem, betonem nebo ocelí. Různé velikosti otvorů zvyšují jejich univerzálnost a umožňují montáž na různých typech spojek se stopkou.