|
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
SAT009520
Nový produkt
7 ks
Skladem
| Celková šířka | 42 mm |
| Celková hloubka | 26 mm |
| Celková délka | 128 mm |
| Průměr | háčku - 6 mm, očka 4,2 mm |
| Počet a velikost otvorů | 4 |
| Tloušťka materiálu | 1,2 mm |
| Materiál | Ocel lakovaná černě |
| Balení | 10 ks, prodej po kusech |
Háček i očko se šroubuje pomocí vrutů.